Hogyan alakul a Nagyhét és a Húsvét ünnepe?

A zárt templomból facebookon online közvetítjük a szertartásokat a Szentháromnapon és Húsvétvasárnap!

• Nagycsütörtök: 18.30 óra Utolsó Vacsora emlékezete és oltárfosztás online

• Nagypéntek: 15.00 óra Keresztút – Sík Sándor versét imádkozva online

• 18.30 óra Az Úr Szenvedésének ünneplése, Passió, Keresztleleplezés, Könyörgések (külön a járvány idején) és Szentségimádás online

• Nagyszombat: 08.00 – 15.00 óráig: Csendes, egyéni Szentségimádásra lehet eljönni.

• 18.30 óra Húsvéti Vigília szertartás, Húsvéti gyertyaszentelés, Örömének, Olvasmányok, Keresztségi fogadalom megújítása, szentmise, szentségi áldás online

• HÚSVÉTVASÁRNAP: 08.00 – 15 óráig: csendes egyéni Szentségimádásra lehet eljönni

• 18.30 óra Húsvéti ünnepi mise online

Nyilvános szentmisék és templomi szertartások szünetelnek!

A temetéseket, a legszűkebb családi körben tarthatjuk meg!

Az előre kért, vagy most hozzánk telefonon, vagy e-mailen eljuttatott miseszándékokat előjegyezzük és zárt templomban elmondjuk, de

élőben közvetítjük minden este 18.30 órakor a plébánia facebook oldalán:

A templomot nyitva tartjuk, ahol folyamatos Szentségimádás van!

Látogatható az urnatemető is!

Minden nap, hétfőtől vasárnapig: 08.00 – 15.00 óráig.

Kérjük, hogy csak az jöjjön el, akinek egyébként is halaszthatatlan elintézni valója van és a templomban tartsunk egymástól 2 m távolságot.

KÖSZÖNJÜK a „perselyadományokat”!

Adományaitokból élünk, amelyek eljuttatása az eddigi, hagyományos módokon most lehetetlenné vált. Ezért kértük a Testvéreket, hogy „perselyadományaikkal”, a mostani lehetőségek módján, de segítsenek. Ezt a múlt héten már sokan megtették, amit ezúton is hálásan köszönünk. Továbbra is várjuk átutalással, csekken, vagy esetleg a templomi nyitva tartás idején a perselybe szíves adományaikat.

• CIB: 11100104-19818740-36000001

• OTP: 11707024-20462116

Televízióban a nagyheti és húsvéti szertartásokat közvetítik

Április 9. – Nagycsütörtök: 10 órakor a Duna Tv Győrből