Támogatás

Templomunk és plébániánk teljes egészében a hívek adományából él, melyet minden adakozónak hálásan megköszönünk.

A püspöki konferencia a teljes jövedelem 1%-ban határozta meg az egyházi adót, melyet a hívek önkéntes felajánlásként fizetnek be.

Ezen felül a misék közbeni perselyadományok, valamint az egyéni adományok segítik fenntartásunkat.

Mindezek befizethetők készpénz befizetési utalványon (sárga csekken), mely található a templomban, az újságos asztalon, illetve kérhető postán vagy személyesen a plébánia hivatalban; személyesen, befizetési pénztárbizonylat ellenében a sekrestyében vagy a plébánia hivatalban; valamint átutalással a plébánia bankszámlájára, neve: Avilai Nagy Szent Teréz Plébánia, számlaszáma: 11100104-19818740-36000001.