Elsőáldozásra előkészítő gyakorlati oktatás megkezdődött, szerdánként, 16.30 órakor a templomban. Várjuk az elsőáldozásra jelentkezetteket.

Plébániánk tavaszi két napos zarándoklatára, április 30 – május 1-ig Szombathelyre, minden hely betelt. Jelentkezni már csak a tartalék listára lehet.

Jézus, a jó Pásztor vasárnapján, április 22-én, az esztergomi szemináriumból, Sáfrány Dávid V. éves, szabadkai egyházmegyés papnövendék lesz a vendégünk, aki a szentmiséken tanúságot tesz papi hivatásáról.

Toneheim-i Zeneiskola 184 tagú kórusa énekel Norvégiából, ezen a héten, április 19-én, csütörtökön, 19.00 órakor templomunkban. Régi kedves ismerősökként köszöntjük őket itt Budapesten.

Zeneakadémia Egyházzene Tanszaka hallgatóinak lesz ének és orgona koncertje, április 20-án, pénteken, 19.00 órakor, melyre szeretettel várják az érdeklődőket.

„Kristályóriás” című zenés húsvéti misztériumjátékot, a Kedves Kartársak Zenei Műhely újította fel és mutatja be négy budapesti templomban. Sillye Jenő és Kovács Gábor atya oratóriumát templomunkban, két hét múlva, április 27-én, pénteken, 19.00 órakor hallhatjuk.

„Mária Evangéliuma” című rockopera oratórikus előadása lesz templomunkban, május 13-án, vasárnap, 19.30 órakor. Tolcsvay László – Müller Péter – Müller Péter Sziámi oratóriumát követően, Szent II. János Pál pápa elleni merénylet évfordulóján fotó-dokumentum kiállítás is nyílik az altemplomban. Az előadás Terézváros Önkormányzata támogatásával valósul meg.

keyboard_arrow_up
X