Nyári mise-és gyóntatási rend. Ahogyan azt már hirdettük a kedves testvéreknek, a három nyári hónapban, vasárnaponként, a 09.00 órai diákmisék elmaradnak, helyette 08.00 órakor vannak a reggeli szentmisék. A többi szentmise időpontja változatlan marad, azaz vasárnapokon: reggel 08.00, délelőtt 10.00, déli 12.00 és este 18.30 órakor; hétköznapokon: reggel 08.00 és este 18.30 órakor. A gyóntatások rendje, csak a szabadságolások idején változik, de az adott hét gyóntatási rendjét mindig egy héttel előtte a vasárnapi hírlevélben közöljük. Aki azon a héten szeretné elvégezni szentgyónását, kérjük, kísérje figyelemmel a heti hírlevelet.

Dr.Hajnal Róbert protonotárius kanonok, ny.plébános atya idén ünnepli pappá szentelésének 60. évfordulóját. Róbert atya 2014-2017-ig, szolgált nálunk a Szent Teréz templomban nyugdíjasként, mint kisegítő. Kedves papi egyéniségére, mindenkor felkészült és tartalmas szentbeszédeire és gyóntatóként bölcs tanácsaira, mindig hálás szeretettel gondolunk. Gyémántmiséje, június 17-én, egy hét múlva vasárnap, 10.30 órakor lesz a Béke téri Szent László templomban, ahol 25 éven át volt plébános. Minden kedves terézvárosit szeretettel vár erre a hálaadó misére és utána a plébánia udvarára agapéra. Az angyalföldi, Béke téri templom, tőlünk, a legkönnyebben a 105-ös autóbusszal közelíthető meg, mely az Andrássy útról egészen a Béke térig visz és a templom előtt áll meg.

keyboard_arrow_up
X