„Péter-fillérek” gyűjtése, a Szentszék kiadásainak támogatására, a múlt vasárnap volt. Ennek eredménye: 106.800.- Ft. volt templomunkban. Hálásan köszönjük minden adakozó és az összeget a héten továbbítottuk.

Szent Benedek, Európa fővédőszentjének ünnepe lesz ezen a héten, szerdán, július 11-én. A szentmiséken együtt imádkozunk földrészünkért és népeikért.

Acamp’s Nyári fesztivál és katolikus ifjúsági találkozó lesz a Shalom közösség szervezésében a Balatonnál augusztus 8-12-ig. Minden fiatalt szeretettel várnak. A részletek a templom előterében található plakáton és szórólapon, valamint a www.acampsfestival.org honlapon található.

Szent István király, Magyarország fővédőszentjének ünnepére szeretettel hív minden kedves testvérünket Erdő Péter bíboros atya augusztus 20-án, a Szent István Bazilika előtti térre. Aki szívesen venne részt közösségileg, plébániánk zászlója alatt, kérjük jelentkezzen a sekrestyében.

keyboard_arrow_up
X