The London Oratory School Chamber Choir énekel most vasárnap, július 22-én, a 10:00 órai nagymisén.

Szent Joachim és Szent Anna, Szűz Mária szülei, Jézus nagyszüleinek ünnepén, július 26-án, csütörtökön, a reggeli és az esti mise után külön áldásban részesítjük a nagyszülőket. Szeretettel hívjuk őket a szentmisére, gyermekeikkel, unokáikkal együtt.

Ministránsok Nemzetközi Zarándoklatára, Rómába indulnak a résztvevők július 29-én. Plébániánkat hat ministráns és három ministránsvezető-kísérő képviseli majd. A „Keresd a békét és járj a nyomában” címmel induló zarándoklat terézvárosi résztvevőit, jövő vasárnap, a 10:00 órai nagymise után egy útiáldással indítjuk el az Örök Városba.

A Szent István-napi, Szentmisére és Szent Jobb körmenetre várjuk a jelentkezőket a sekrestyében.

keyboard_arrow_up
X