Újra 09.00 órakor lesznek a vasárnapi diákmisék, már szeptember 1-től, azaz jövő vasárnaptól. Ezért a templomot vasárnap reggel 08.30-kor nyitjuk. Egy héttel később pedig, szeptember 8-án Veni Sancte Tanévnyitó szentmisét tartunk. Várjuk sok szeretettel, a hittanosokat és szüleiket, a cserkészeket, valamint a családosokat. Az iskolai hittanórák szeptember 2-tól, a plébániai hittanórák szeptember 9-én indulnak. Az órák rendjét később a hirdetőtáblán közölni fogjuk.

Kedvezményesen válthatók urnasírhelyek augusztus hónapban, még ezen a héten. A 20-30% -os engedményekről és a részletekről érdeklődni lehet a plébánia hivatalban, ügyfélfogadási időben.

„Az emberek utaznak, hogy csodálkozzanak a hegyek magasságán, a tenger óriás hullámain, a folyók hosszú kanyarulatain, az óceánok mérhetetlen kiterjedésén, a csillagok mozgásán az égen, és csodálkozás nélkül mennek el önmaguk mellett.”

(Szent Ágoston püspök – Ünnepe: Augusztus 28.)

keyboard_arrow_up
X