Húsvétvasárnap, Urunk Feltámadásának főünnepén, április 4-én, 18.30-kor, Dr.Cserháti Ferenc püspök atya mutat be ünnepi szentmisét és küld üzenetet a médián keresztül a külföldön élő magyarság számára, melyet a Facebook és Youtube oldalunkon közvetítünk! Minden kedves Testvérünket várjuk a képernyők elé.

Húsvéthétfőn, április 5-én, 17.30-tól Szentségimádás és Vesperás a járványtól való szabadulásért, majd a húsvéthétfői szentmise 18.30-kor, melyre imaszándékokat küldhetnek a testvérek a plébánia e-mail címére húsvéthétfőn 17.00 óráig.

Szent József Nyolcadunk 4. imádsága az Egyházért, április 7-én, 18.00 órakor lesz.

Isteni Irgalmasság Vasárnapján, április 11-én, 18.00 órakor az Isteni irgalmasság Rózsafűzérét imádkozzuk, utána 18.30-kor szentmise.

Templom és Urnatemető, nyitvatartása, húsvétvasárnap és húsvéthétfőn az ünnepi rend szerint, azaz 09.00 – 13.00 óráig és délután 16.00 – 18.00 óráig. Húsvét nyolcadában pedig a hétköznapi rend szerint: 09.00 – 12.00 –ig és 15.00 – 18.00-ig.

A plébánia hivatal és urnatemetői iroda kedden és pénteken 09.00 – 13.00 óráig tart telefonos ügyfélszolgálatot, egyébként e-mailen lehet ügyintézni.

Welsch Péterné Irénke, templomunk régi kedves híve, aki minden nap itt volt a szentmisén és a különböző imaórákon, a COVID-járványban elhunyt. Temetése április 6-án, 16.00 órakor szűk családi körben lesz. Kérjük a testvéreket, hogy távolról, de imásággal kísérjék őt utolsó útjára a feltámadás hitével.

Köszönetünket szeretnénk kifejezni mindazoknak, aki a nagyhét és húsvét ünnepének előkészítésében, a szertartásokban és a közvetítésekben szolgáltak. Köszönjük mindazoknak a kedves Testvéreinknek, akik átutalással, adományaikkal segítették és segítik templomunkat, hogy ebben az igen nehéz helyzetben is, immáron második alkalommal, de méltó módon meg tudtuk ünnepelni legnagyobb ünnepünket! Kívánunk a Testvéreknek és Családtagjaiknak áldott és reményteli húsvéti ünnepeket!

keyboard_arrow_up
X