Hittanos tanévzáró szentmise, Te Deum, a mai vasárnap, reggel 09.00 órakor van, melyben hálát adunk ennek a nehéz tanévnek a befejezéséért és mindazokért, akik online, illetve személyesen tanítottak, valamint a szülőkért és minden kegyelemért, amit ehhez a jó Istentől kaptunk. Ezért a következő mise, 10.15-kor kezdődik.

Nyári miserend lép életbe: június 14-től.

Hétköznap: szerdán és szombaton a reggel 08.00 órai szentmisék elmaradnak.

Vasárnap: a 12.00 órai szentmisék maradnak el, ugyanakkor vasárnap reggel egy órával előbb, tehát 08.00-kor kezdődik a reggeli mise, este pedig egy órával később, tehát 19.30-kor kezdődik az esti mise.A délelőtt 10.00 órai szentmise marad.

Járvány mise, Vesperás, Szentségimádás és egyéni szentségi áldás lesz a nyári szünet előtt utoljára, június 14-én, hétfőn. A 18.30 órai szentmisére lehet imaszándékot kérni, melyet a plébánia e-mail címére kérünk elküldeni, hétfőn, 17.00 óráig. A Szentségimádás 19.00-20.00 óráig tart.

Pap-és diakónus szentelés lesz az Esztergomi Bazilikában, szombaton, június 19-én, 10.30 órakor. Ebben a szentmisében szenteli diakónussá Erdő Péter bíboros, plébániánk V. éves papnövendékét, Rónaszéki Jánost. János minden kedves terézvárosit szeretettel hív és vár a diakónusszentelésére Esztergomba.

 

keyboard_arrow_up
X