A múlt vasárnap megtartott országos adománygyűjtés eredménye a Szentszék kiadásainak a támogatására templomunkban 96.300,- forint volt, melyet a héten továbbítottunk és minden adakozónak hálásan köszönjük.

Ezen a héten hétfőn, július 11-én ünnepeljük Szent Benedek apátot, Európa fővédőszentjét. Az esti 18.30 órai szentmisében imádkozzunk közösen közbenjárását kérve Európáért.

Kármel-hegyi Boldogasszony ünnepe július 16-án szombaton lesz. Az esti szentmisét követően a kegyszobor előtt a Szent Szűz oltalmába ajánljuk a tisztítótűzben szenvedő lelkeket, családtagjainkat, önmagunkat és imádkozunk a békéért és a háború minden áldozatáért.

Tibor atya, július 31-én, vasárnap az esti szentmisén, 19.30 órakor köszön el a terézvárosi hívektől.

Ferenc atya új káplánunk, augusztus 7-én, szintén az esti misében 19.30 órakor mutatkozik be a híveknek.

Mindkét alkalomra szeretettel várjuk a kedves testvéreket.

keyboard_arrow_up
X