Ezen a héten kedden, augusztus 15-én, Nagyboldogasszony napja parancsolt ünnep, Szűz Mária mennybevételét mindnyájan szentmisén való részvétellel ünnepeljük. Templomunkban vasárnapi miserendet tartunk: reggel 8-kor, délelőtt 10-kor és este 19.30-kor kezdődnek a szentmisék. Az esti lesz az ünnepi liturgia.

Cserháti Ferenc püspök úr temetési szertartása augusztus 18-án, pénteken 10.30-kor kezdődik az Esztergomi Bazilikában. Főegyházmegyénk hívja és várja mindazokat a Híveket, akik az elhunyt püspök atyát ismerték és szerették.

Augusztus 20-a, Szent István királyunk ünnepe az idei évben vasárnapra esik, templomunkban reggel 8-kor és délelőtt 10-kor lesznek szentmisék, az esti szentmise azonban elmarad. Szeretettel buzdítjuk a Testvéreket a budapesti Szent István Bazilika előtt délután 17 órakor kezdődő ünnepi szentmisén és az azt követő körmeneten való részvételre. A szertartást vezeti Erdő Péter bíboros, szentbeszédet mond Bernard Bober kassai érsek.

keyboard_arrow_up
X