Október 13. Vasárnap, Templom Búcsú Ünnepe:

09.00: Csendes szentmise

09.30: Makám Trio énekel a templomkerti színpadon

09.50: Toronyzene, Bartók Béla Zenekonzervatórium

10.00: BÚCSÚI NAGYMISE, W.A.Mozart: Koronázási mise: Vox Mirabilis és Capella Theresiana énekelnek, szólistákkal és zenekari kísérettel.

11.30: Szent Teréz-körmenet, melyen a Szent Flórián Rézfúvós kvintett játszik

(12.00 órai mise elmarad!)

12.00: Áldás, Magyar Himnusz

12.10: Szent Flórián kvintett rövid koncertje a templomkerti színpadon (spanyol művek)

12.30: HolddalaNap Zenekar játszik a színpadon 14.00 óráig

12.10-től hideg-meleg ételek és italok, kötetlen együttlét, találkozás, beszélgetés! Mindenkit várunk!

18.00: Rózsafüzér, Szent Teréz imanyolcad

18.30: Szentmise

Október 15. Kedd, Avilai Szent Teréz Ünnepnapja:

08.00: Csendes szentmise

17.30: Rózsafüzér, Szent Teréz imanyolcad befejező imádsága

18.00: Szent Teréz Vesperás, Zeneakadémia Egyházzene Tanszék, Schola Academica

18.30: Ünnepi, koncelebrációs szentmise. Főcelebráns: Martos Levente Balázs püspök, együtt miséznek a Pest-Belvárosi Esperes kerület papjai. Szentbeszédet mond: Nagy Bálint SJ

A búcsú kiadásaihoz Terézváros Önkormányzata hozzájárult. Köszönjük a testvérek adományait az oltárok díszítésére. A búcsúi kiadásokhoz, további adományokat szívesen fogadunk készpénzben vagy az újságos asztalon lévő bankkártya automatánál.

Bodajki Zarándoklatunkra, október 19-én, reggel 08.30-kor indulunk a templom elől. Az első napra hideg élelmet hozzunk magunkkal, mert majd Bodajkon kapunk vacsorát. 20-án, vasárnap reggeli és ebéd is lesz. Kéri a szállás a személyi igazolvány számunkat, ezért kérjük, hogy a jelentkezettek adják meg a sekrestyében, vagy Gergely atyának.

A 2025-ös szentévi, római zarándoklatunkra, első csoportjába, akik még nem fizették be az előleget, összesen 10 fő, azt kérjük, hogy a héten pótolják, illetve tartalék listán lévők, valamint akik a második csoporttal szeretnének jönni, szintén adják le jelentkezésüket és fizessék be az előleget, hogy így az idei áron, mi is le tudjuk foglalni a helyeket. Köszönjük.