Ficzere Andrásné, Herminke plébániánk egykori karitász vezetője és templomunk oltárdíszítője elhunyt. Temetése, a család kérésére, rendkívüli időpontban augusztus 28-án, kedden délelőtt 11 órakor lesz itt a templomban. Az engesztelő szentmise után hamvait az altemplomban helyezzük örök nyugalomra. Templomi közösségünk saját elhunytjának tekinti őt, és aki tisztelte és szerette várjuk a temetésére.

A tegnap megrendezett 1Úton zarándokok vendéglátásában és a felszolgálásban nyújtott segítséget mindenkinek hálásan köszönünk.

Jövő vasárnap évnyitó, Veni Sancte szentmisét tartunk templomunkban. Egyszersmind jövő vasárnappal vége van a nyári miserendnek és szeptember 2-tól a vasárnap reggeli szentmisék ismét 9 órakor kezdődnek. Sok szeretettel várjuk a gyerekeket, a hittanosokat, a cserkészeket, valamint a családosokat. Ezentúl a szentmise előtt fél órával, azaz fél 9-kor nyitjuk a templomot. Az iskolákban szeptember 3-tól, a plébániánkon a következő héttől kezdődnek el a hittanórák.

keyboard_arrow_up
X