HÚSVÉTVASÁRNAP

A zárt templomból facebookon közvetítjük az ünnepi nagymsiét 18.30 órakor a szokott időpontban!

A mise elején az otthonaitokban előkészített húsvéti ételeket is megáldjuk.

https://www.facebook.com/terezplebania/

Húsvéthétfőn – a szokott módon – a mise végén, online meglocsoljuk a hölgyeket!

 

Húsvét hetében sincsenek nyilvános szentmisék és szertartások!

A temetéseket, a legszűkebb családi körben tarthatjuk meg!

A Facebookon élő közvetítések 18.30 órakor a Fényes héten is folytatódnak!

Hála Istennek több százan követitek és egy nap múltán általában ezerötszázan éritek el közvetítéseinket. Most így tudunk leginkább kapcsolatba lenni, így tudjátok vasárnaponként, de még hétköznap is velünk ünnepelni a szentmisét, meghallgatni Isten Igéjét és a Lelki Áldozásban befogadni Urunkat a szívünkbe. Az esetleges technikai fennakadások, kimaradások – legtöbbször – a hálózat túlterheltsége miatt vannak, amiről nem tehetünk. A minőség pedig nem profi, hanem házi megoldás, de jó szívvel és áldozatosan készülünk rá minden nap. Megköszönjük a sok hálálkodó üzenetet a közvetítésekért!

ISTEN IRGALMÁÉRT IMÁDKOZUNK A JÁRVÁNY IDEJÉN!

Isten irgalmát kérjük, húsvét 2. vasárnapján, az Isteni Irgalmasság vasárnapján az esti szentmise előtt 18.00 órától, amikor az Irgalmasság Rózsafüzérét imádkozzuk az Avilai Nagy Szent Teréz templomból. Utána pedig 18.30-tól szentmisét közvetítünk.

A templomot nyitva tartjuk, ahol folyamatos Szentségimádás van!

Látogatható az urnatemető is!

Minden nap, hétfőtől vasárnapig: 08.00 – 15.00 óráig.

A Plébánia Hivatal és Urnatemetői iroda ZÁRVA tart, de az ügyintézés folyamatos!

Telefonon: +36-1-342-0534 (üzenetrögzítő is van!)

E-mailen: s.terezplebania@gmail.com

Lelki ügyekben szívesen várjuk hívásotokat telefonon:

Zoltán atya: +36-1-267-4754                Róbert atya: +36-1-267-4753

 

KÖSZÖNJÜK a „perselyadományokat”!

Adományaitokból élünk, amelyek eljuttatása az eddigi, hagyományos módokon most lehetetlenné vált. Ezért kértünk Benneteket, hogy „perselyadományaitokkal”, a mostani lehetőségek módján, de segítsetek. Ezt az elmúlt két hétben már sokan megtettétek, amit hálásan köszönünk. Továbbra is várjuk átutalással, csekken, vagy esetleg a templomi nyitva tartás idején a perselybe szíves adományaitokat.

  • CIB: 11100104-19818740-36000001

  • OTP: 11707024-20462116

keyboard_arrow_up
X