Január 1-én, szombaton, Újév napján, Szűz Mária Istenanyaságának főünnepén (parancsolt ünnep), három szentmise van templomunkban. Délelőtt 08.00 és 10.00 órakor. Az újévi ünnepi nagymise, este 18.30 órakor kezdődik.

Január 2-án, karácsony 2. vasárnapján, a 10.00 órai nagymisét a Duna Televízió élő adásban 11.00 órától templomunkból közvetíti. Ezért külön online mise közvetítés most vasárnap nem lesz.

Január 3.-tól folytatódnak az ima csoportok:

  • hétfőn: 17.45-től Rózsafüzér; 19.00-tól (minden második hétfőn, így most 3.-án is) Szentségimádás, Vesperás, egyéni szentségi áldás. A 18.30 órai járványtól való szabadulásért felajánlott misére imaszándékot lehet küldeni a plébánia e-mail címére, 17.00 óráig.

  • szerdán: 19.00-től csendes szentségimádás és utána beszélgetés a plébánián.

  • pénteken: 18.00-tól Isteni irgalmasság Rózsafüzére, elsőpénteken (így most, 7-én is), 19.00-tól Jézus Szíve litánia.

Január 3.-tól folytatódnak az iskolai és plébániai hittanórák is!

Január 6-án csütörtökön, Vízkereszt napján, Urunk Megjelenése Főünnepén (parancsolt ünnep) templomunkban három szentmise lesz, délelőtt 08.00 és 10.00 órakor. Az ünnepi nagymise este 18.30-kor kezdődik, melyben két felnőtt részesül a beavató szentségekben, hárman pedig elsőáldozók lesznek, imádkozzunk értük! A templom ünnepi rend szerint tart nyitva.

Január 7-én, elsőpéntek, a reggeli és esti szentmise idejében gyóntatás lesz, 19.00 órakor elimádkozzuk a Jézus Szíve Litániát.

Miseszándék kérhető 2022-re, illetve a Miseszövetségbe is be lehet lépni erre az évre. Vasárnap a sekrestyében, hétköznap a plébánia hivatalban az iroda nyitvatartási idejében.

keyboard_arrow_up
X