Május 1.-én, május hónap elsővasárnapján szeretettel köszöntjük az ÉDESANYÁKAT!

Loretói Litániát imádkozunk május minden egyes napján. Hétköznap, az esti mise után, 19.00 órakor, vasárnap, az esti mise előtt, 18.00 órakor. Az első ünnepélyes litánia ma este 18.00-kor lesz.

Elsőáldozásra való gyakorlati előkészítő hittan indult, szerdánként, 16.15 – 16.45 óráig a templomban. Az elsőáldozás, Urunk Mennybemenetelének vasárnapján, május 29-én, délelőtt 09.00 órakor lesz. Várjuk még ezen a héten azokat a jelentkezőket, akik már második éve járnak hittanra és szeretnének elsőáldozók lenni.

Zeneakadémia Egyházzenei Tanszéke énekel május 4.-én, szerdán, az esti 18.30 órai misén.

Elsőpénteken, május 6.-án, gyóntatás lesz reggel 07.30-08.00-ig és 08.30-09.00-ig, este pedig, 19.00 órától az esti Loretoi litánia alatt.

Kis-Ázsia újszövetségi szent helyeire indult plébániai zarándoklatunk a mai vasárnapon. A zarándokok imádkoznak az itthon lévőkért is jövő vasárnap Szűz Mária házában, Efezusban, kérjük, hogy itthon is imádkozzatok a zarándokokért.

Capella Theresiana, templomunk énekkara énekel jövő vasárnap, május 8.-án, a 10.00 órai misén.

Jó Pásztor vasárnapján, május 8.-án, a vasárnapi szentmiséken tanúságot tesz papi hivatásáról Gerhes Bence I. éves papnövendék az Esztergomi Szemináriumból. Fogadjuk őt szeretettel.

Fatimai Szűzanya jelenésének 105. évfordulóján, május 13.-án, ünnepi szentmise lesz 18.30-kor és öt év után ismét vendégünk lesz a 19.00-kor kezdődő ünnepi zenés áhítaton és Loretoi litánián Illényi Katica hegedűművész és zongorán kísér Termes Rita zeneakadémiai tanár.

keyboard_arrow_up
X